Aktualności

4 DESIGN DAYS – relacja

Katowickie targi 4 Design Days dobiegły końca. Dziękujemy za tak liczne przybycie – jesteśmy mile zaskoczeni jak dużym zainteresowaniem cieszą się nasze produkty.

4DD to jedno z najważniejszych wydarzeń, poświęconych szeroko pojętemu designowi, w naszym kraju. W ciągu czterech dni gościliśmy na naszym stoisku architektów, designerów, przedstawicieli mediów branżowych, salonów sprzedaży oraz klientów indywidualnych.

Ekspozycję na targi staraliśmy się przygotować na tyle różnorodnie, aby trafić w gusta jak największej liczby odwiedzających. Choć – ze względu na nasze łódzkie korzenie – najbliżej nam do wnętrz industrialnych, czego dowodem są serie armatury PRETTO oraz MURO, postawiliśmy również na styl glamour. Naszą propozycją, przygotowaną specjalnie dla miłośników błysku, jest seria POLLA składająca się ze stalowych umywalek oraz armatury zaprezentowanej w wykończeniu różowe złoto (dostępna również w wersji czarnego matu oraz chromu). Uzupełnieniem ekspozycji była biała seria ZORITA z charakterystycznym, chromowym paskiem.

Podczas 4 Design Days swoją premierę miała seria armatury GALAR z charakterystycznymi szlifowanymi pokrętłami, które w wyjątkowy sposób odbijają światło. Na stoisku prezentowaliśmy aż 8 możliwych kombinacji kolorystycznych i to w dużej mierze od opinii naszych klientów zależy, które z nich trafią do oferty Laveo.

Osobną częścią ekspozycji były wyprodukowane w naszej fabryce pod Poznaniem, zlewozmywaki granitowe. Na stoisku można było obejrzeć BARBADOS, dwie wersje GRENADY, DAFNE oraz doceniane przez jury konkursów wzorniczych KOMODO. 4DD było również okazją do spotkania z Marią Kubiak – projektantką autorskich modeli zlewozmywaków oraz Product Managera marki Laveo, która dzieliła się swoją wiedzą i spostrzeżeniami na temat designu w kuchni podczas jednej z sesji tematycznych moderowanej przez HGTV Home & Garden.

Raz jeszcze dziękujemy za miłe spotkania i inspirujące rozmowy.