Aktualności

Aerator do podłączenia zestawu bidetta

Funkcjonalna łazienka to taka, o której większość z nas marzy. Coraz częściej możemy w niej spotkać zestawy typu bidetta, które są świetnym rozwiązaniem dla posiadaczy mniejszych łazienek. Ten element wyposażenia, pozwoli na zachowanie higieny osobistej wraz z utrzymaniem czystości w łazience.

Większą funkcjonalność osiągniemy dzięki aeratorowi do podłączenia zestawu bidetta. Aerator umożliwia nam bezpośrednie i  bezproblemowe podłączenie zestawu bidetta tj. Fen do zwykłej baterii umywalkowej bez większej ingerencji. Doskonałe urządzenie wykonane z mosiądzu montowane jest w miejsce perlatora wylewki baterii. Zastosowany uniwersalny rozmiar daje możliwość podłączenia do standardowych baterii o gwincie wewnętrznym M22*1 lub zewnętrznym M24*1.

Aerator w chromowym wykończeniu pełni funkcję perlatora w baterii oraz przełącznika na słuchawkę bidetową. Przepływ wody jest bardzo prostu i następuje automatycznie. Po odkręceniu dźwigni w baterii następuje standardowy wypływ wody przez perlator wylewki. Poprzez zmianę położenia pokrętła w aeratorze oraz naciśnięcie przycisku blokującego w rączce bidetowej, woda wypływa tylko przez bidetkę, blokując tym samym wypływ z wylewki baterii. Po zwolnieniu przycisku i zmianie położenia pokrętła woda ponownie wypływa tylko przez wylewkę. To sprytne rozwiązanie może przyczynić się do ułatwienia wielu codziennych czynności w łazience.