Aktualności

Hitowe umywalki POLLA już w sprzedaży

Umywalki stalowe POLLA, które zadebiutowały podczas Warsaw Home 2019, absolutny hit ostatnich miesięcy i jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości marki Laveo w 2020 roku, trafiły właśnie do sprzedaży.

Już przy swojej prapremierze wzbudziły zachwyt u Redaktorów prasy wnętrzarskiej oraz wśród Architektów odwiedzających stoisko. Nie wątpimy, że jest to najlepsza z możliwych rekomendacji.

Wykonane ze stali nierdzewnej 304 umywalki utrzymane są w prostej, nieprzekombinowanej formie.  Produkty stworzone zostały z myślą o nowocześnie urządzonych łazienkach. Materiał jakim jest stal idealnie nadaje się do sanitariatów, należy bowiem pamiętać, że jest to niezwykle higieniczny surowiec, łatwy do utrzymania w czystości, wykorzystywany np. między innymi w gabinetach lekarskich i stomatologicznych.

Dużą zaletą produktu jest kompaktowy wymiar-wręcz idealny do małych łazienek, a nawet tych w formacie XS.
Do wyboru mamy 3 warianty kolorystyczne – złoto, miedź oraz czarny mat. I to te kolory stanowią piękny wyróżnik. Umywalki świetnie odnajdą się w aranżacjach loftowych, glamour czy klasycznych, zależnie od dobranej kombinacji kolorystycznej umywalki i baterii.

Kolor został uzyskany z wykorzystaniem zjawiska elektrolizy w środowisku próżniowym, co gwarantuje wyjątkową trwałość powłoki  i odporność na wysoką temperaturę oraz szok termiczny.
Umywalki POLLA sprzedawane są w komplecie z korkiem klik-klak dopasowanym kolorystycznie do wykończenia każdej z nich.

Umywalki Polla to jedna z propozycji tej bogatej w modele armatury kolekcji, uzupełnionej również o specjalny preparat do czyszczenia kolorowych powierzchni.