Aktualności

Korki klik-klak

Korek klik-klak, to automatyczny korek umywalkowy.
Działa na zasadzie mechanizmu stalowej sprężyny znajdującej się wewnątrz korka. Aby zamknąć odpływ wystarczy nacisnąć na rozetę korka, aby go otworzyć należy powtórzyć tę czynność. Nasz okrągły korek klik-klak poza elementem wyposażenia łazienki, stanowić może również element dekoracyjny. W ofercie Laveo dostępne są trzy wykończenia: chrom, grafit oraz czarny – te kolorowe dodadzą kontrastu wnętrzu, natomiast estetyczny chromowy pozwoli zachować spójność z pozostałymi chromowanymi dodatkami.
Możliwość regulacji wysokości pozwoli na łatwe dostosowanie do umywalki. Korki mają ustandaryzowaną średnicę, dzięki czemu pasują do wszystkich modeli umywalek dostępnych na runku europejskim.  Korek jest uniwersalny, pasuje zarówno do umywalek z przelewem, jak i bez przelewu. Wysokiej jakości silikonowe uszczelki zapewniają trwałe i szczelne połączenie.
Kolejnym wyróżnikiem jest nieprzeciętna trwałość materiału, do wykonania ich użyto wysokojakościowego mosiądzu, co czyni produkt odpornym na wysokie temperatury oraz korodowanie, dlatego będzie pełnił swoją funkcję przez długi czas.