Aktualności

Oddaj głos na Laveo!

Już od 8 lat w ramach konkursu DOBRY DESIGN magazyn „Dobrze Mieszkaj” pokazuje najciekawsze produkty wystroju oraz wyposażenia wnętrz. Decyzję o tym, co zdobędzie zaszczytny tytuł DOBREGO DESIGNU 2019, podejmie zarówno 150 projektantów i architektów wnętrz, jak i internauci w głosowaniu za pośrednictwem strony www. W tym roku w plebiscycie można spotkać aż 4 produkty marki LAVEO. Zapraszamy do oddawania na nie głosów (szczegóły poniżej).

JAK GŁOSOWAĆ W KONKURSIE DOBRY DESIGN?

By oddać głos na produkt LAVEO w konkursie DOBRY DESIGN wystarczy:

  1. Wejść na stronę: http://www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design/zgloszone_produkty/261_0/.
  2. Wybrać kategorię, w której zgłoszone są produkty LAVEO, i konkretny produkt :

Głosy na produkty LAVEO można oddawać codziennie do 12 listopada do godziny 14:00.

POZNAJ PRODUKTY LAVEO W KONKURSIE DOBRY DESIGN

PRZESTRZEŃ KUCHNI

OKAP KOMINOWY LAVEO SOLANO

Solano to okap kominowy polskiej produkcji, który może pracować jako wyciąg lub pochłaniacz. Wyróżnia go m.in. ciekawa faktura czarnego, szklanego frontu, która jest mocnym akcentem dekorującym wnętrze. Idealnie łączy się ona z nowoczesnymi meblami posiadającymi fronty wykończone na wysoki połysk. Model wyposażony jest w oświetlenie halogenowe (2 x 35 W) i dostępny w wersjach o szerokości 50 cm i 60 cm. Jego wysoką funkcjonalność dopełnia intuicyjne w obsłudze sterowanie.

PRZESTRZEŃ ŁAZIENKI

ODWODNIENIA LINIOWE LAVEO PLADO

W ruszt odpływu liniowego Laveo PLADO można wkleić płytkę podłogową, dzięki czemu cały produkt idealnie zgra się z podłogą w łazience. Model wyróżnia się łatwym dostępem do syfonu od góry, co znacznie ułatwia utrzymanie go idealnej czystości. Z kolei niewielka wysokość zabudowy (zaledwie 58 mm) umożliwia jego bezproblemowy montaż także w blokach.

Odwodnienie PLADO stworzono ze stali nierdzewnej 304. Posiada ono 10 lat gwarancji producenta i jest odporne na temperatury do 120oC. W zależności od potrzeb, użytkownik może wybrać wersję o szerokości od 50 cm do 100 cm.

BATERIA WANNOWA ŚCIENNA Z RUCHOMĄ WYLEWKĄ LAVEO ALEA

Mała łazienka to zawsze spore wyzwanie aranżacyjne. Na szczęście producenci proponują liczne akcesoria, które w łatwy sposób z niedużego wnętrza potrafią uczynić pełnoprawny salon kąpielowy. Jednym z takich produktów są ścienne baterie wannowe ruchomą wylewką Laveo ALEA, które można montować również w kabinach prysznicowych.

Po złożeniu wylewki wbudowany w baterie ALEA system automatycznie przełącza się na opcję natrysku, co pozwala na wzięcie szybkiej, odświeżającej kąpieli. Długość samej wylewki to w tym wypadku 14 cm, co doskonale sprawdzi się nawet w najmniejszych przestrzeniach. Z kolei dzięki opływowym kształtom modele ALEA są bardzo łatwe w czyszczeniu.

DRZWI I OKNA

KLAMKI LAVEO SAVIO

SAVIO to klamki marki Laveo należące do linii premium. Te nowoczesne produkty na szyldach krótkich łatwo dopasować do wnętrza: są bowiem dostępne w czterech rodzajach wykończeń: chrom-czarny, chrom-biały, satyna-czarny oraz satyna-biały. Materiał, z którego zostały wykonane, to ZnAl – bardzo wytrzymały, a przy tym lekki stop cynku i aluminium, który będzie dobrze służył przez wiele lat. Warto także wspomnieć o systemie łatwego montażu: rozeta w modelach SAVIO jest nakładana, montowana za pomocą śrub imbus. Na mechanizm wspomagania obowiązuje aż 5-letnia gwarancja producenta.