Aktualności

Powiększona seria Pretto

Doceniona przez miłośników designu seria Pretto z początkiem roku rozszerza swoją kolekcję. Nasze łazienki stają się coraz bardziej stylowe oraz komfortowe. Industrialny oraz loftowy charakter,  który możemy uzyskać dzięki serii Pretto to wpisanie się w najaktualniejsze (od kilku lat) wnętrzarskie trendy. W ofercie pojawiły się nowe modele baterii zarówno w serii Pretto jak i samej marce.

Mowa o wolnostojącej baterii wannowej, której funkcjonalność oraz aspekt estetyczny idealnie sprawdzi się jako dopełnienie łazienki o większej powierzchni. Montaż w podłodze sprawia, że armatura jest stabilna i pewna. Dodatkowym atutem jest jej nowatorski wygląd, który wprowadza ponadczasowy akcent oraz element dekoracyjny.

Kolejną nowością jest podtynkowa bateria umywalkowa, która cieszy się coraz większą popularnością. Jest to alternatywa dla stojących baterii o niskim bądź wysokim korpusie, montowanych w umywalce bądź w blacie. Wewnętrzne elementy baterii schowane są w ścianie nad umywalką, my natomiast widzimy jedynie wystającą wylewkę wraz z dźwignią. Jest to model, którego zaletami są wysoka estetyka oraz oszczędność miejsca.

Uzupełnieniem w serii jest bateria natryskowa termostatyczna, możliwa do samodzielnego zakupu bądź wraz z zestawem natryskowym. Największą korzyścią z ich użytkowania jest możliwość utrzymania stałej temperatury wody, ustawionej na wybranym poziomie. W przypadku zmiany ciśnienia wody, termostat utrzymuje temperaturę cały czas na takim samym poziomie, co gwarantuje zabezpieczenie przed oparzeniem. Korzystanie z baterii termostatycznych posiada także korzyści ekonomiczne – zmniejsza zużycie wody, zbędne jest kilkukrotne regulowanie odpowiedniej temperatury.

Wprowadzone modele występują w trzech wykończeniach kolorystycznych: chromie, grafitowym oraz czarnym. O pięknym wzornictwie świadczą między innymi zdobyte nagrody tj. Diament Meblarstwa 2020, Design dla Konesera 2019 czy Złote Ville 2019.