Aktualności

Preparat do kolorowych baterii

Powierzchnia armatury łazienkowej jest najczęściej wykończona chromowaną powłoką. Miało to swoje praktyczne oraz technologiczne uzasadnienie jednak wraz z potrzebami klientów oraz rozwojem technologii produkcyjnej zyskaliśmy całe spektrum nowych możliwości poprzez nadanie nowego charakteru łazience czy kuchni za pomocą kolorowych baterii. Nietypowe kolory wykończeń baterii tj. biały, grafit, czarny, złoto różowe czy żółte są obecnie najczęściej wybierane oraz stanowią znaczną część oferty rynkowej. Dla takich właśnie baterii Laveo wprowadziło Preparat do czyszczenia i pielęgnacji baterii łazienkowych i kuchennych – kolorowych.

Preparat rozpuszcza brud, tworząc powierzchnię hydrofobową i błyszczącą. Ten skuteczny środek do mycia i czyszczenia powierzchni stanowi kompozycję środków powierzchniowo czynnych, tworzących intensywną pianę, która ma wystarczająco długi kontakt z powierzchnią, aby ją wyczyścić z zabrudzeń, nie wpływając na zmianę barwy mytych elementów. Preparat zawiera akrylany, które tworzą na mytym elemencie film zabezpieczający, spowalniający nanoszenie się brudu. Środek nadaje również lekki połysk, który ożywia barwne elementy baterii.

Istnieje możliwość sprawdzenia naszego preparatu przed zakupem zupełnie za darmo!!

Wystarczy zwrócić się do naszego Przedstawiciela Handlowego bądź Dystrybutora z prośbą o próbkę środka czyszczącego w 100 ml butelce z dyspenserem. Pod linkiem można znaleźć listę naszych Partnerów Handlowych w sklepach internetowych i stacjonarnych https://laveo.pl/salony-sprzedazy.