Aktualności

Spotkajmy się na 4 DESIGN DAYS w Katowicach

W dniach 6-9 lutego 2020 w Katowicach odbędzie się 5 już edycja jednego z najważniejszych – nie tylko w naszym kraju, ale również w tej części Europy, wydarzenia poświęconego designowi – 4 DESIGN DAYS. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć – zapraszamy!

Katowickie targi 4 Design Days odbywają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku. Tradycyjnie już pierwsze dwa dni (czwartek i piątek) dedykowane są profesjonalistom, natomiast sobota oraz niedziela to Dni Otwarte, podczas których 4DD może odwiedzić każdy miłośnik architektury, wnętrz czy wzornictwa.

Jeśli jesteście ciekawi jakie nowości przygotowaliśmy dla Was na 2020 rok zapraszamy na nasze stoisko. Gwarantujemy ciekawe rozmowy, nie tylko o designie. Czekamy na Was w hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego na stoisku numer 113.

Dodatkowo w piątek 7 lutego o godz. 10.00 swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami na temat projektowania kuchni dzielić się będzie Maria Kubiak – nasza Product Manager i projektantka autorskich modeli zlewozmywaków. Zapraszamy na sesję dyskusyjną “Inspirujemy projektantów. Projekt kuchnia” z jej udziałem!