Aktualności

Wychodzimy poza schemat – zlewozmywaki GRENADA

Seria GRENADA – autorski projekt Product Managera Marii Kubiak, odpowiedzialnej w Laveo za portfolio zlewozmywaków – to wyjątkowa nowość w naszej ofercie.

– Zależało mi na tym, aby stworzyć model, który – poza oczywistymi „kuchennymi” funkcjami – będzie odgrywał przede wszystkim rolę dekoracyjną. GRENADA to biżuteria dla kuchni – mówi projektantka.

Do sprzedaży trafiły dwa modele, każdy dostępny w trzech wykończeniach: beżowym, szarym i czarnym. Jedna komora z ociekaczem wyróżnia się prostym, surowym wręcz kształtem. Powierzchnia zlewozmywaka jest jednolita, gładka, bez widocznych nacięć i zagłębień co sprawia, że woda swobodnie spływa do komory, a utrzymanie go w czystości nie wymaga wysiłku. Wersja jednokomorowa to asymetryczna bryła nadająca zlewozmywakowi niepowtarzalnego charakteru. Seria GRENADA doskonale wpisuje się w nowocześnie, minimalistycznie urządzone kuchnie. Kolekcja została stworzona w Polsce na liniach produkcyjnych fabryki należącej do marki Laveo.

Wszystkie zlewozmywaki marki Laveo:

  • są odporne na wysoką temperaturę (do 250 °C) i szok termiczny
  • są odporne na zbrudzenia, uderzenia i zarysowania

Dzięki tym właściwościom, przy systematycznej pielęgnacji odpowiednimi preparatami (link do preparatu), mamy pewność, że zlewozmywak granitowy to inwestycja na długie lata.