Aktualności

Złote Ville 2020 rozdane

Złote VILLE to prestiżowy konkurs, organizowany przez redakcję magazynu VILLA od 2006 roku. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów branży wnętrzarskiej oraz inwestycji mieszkaniowych w Polsce. Zgłoszone do konkursu produkty są oceniane przez Jury, w którego skład wchodzą architekci, projektanci wnętrz, styliści, jak również przedstawiciele redakcji magazynu VILLA. Ocenie podlegają m.in. design, funkcjonalność, oryginalność, jakość oraz nowatorstwo rozwiązań.

Wśród zwycięskich produktów znalazł się nasz zlewozmywak KOMODO, który otrzymał nagrodę w kategorii ZLEWOZMYWAK. To już kolejna nagroda przyznana produkowanemu przez nas zlewozmywakowi Komodo (m.in. Diament Meblarstwa 2020 oraz Dobry Design 2020 jako wyróżnienie serii). Dla nas to ważne potwierdzenie, że nasza oferta spełnia najwyższe wymogi stawiane zlewozmywakom w zakresie wzornictwa, funkcji,  stosowanych materiałów oraz walorów użytkowych.

Na tym jednak nie koniec….. do zwycięskiego grona dołączyła również seria Muro w kategorii ARMATURA. To jedna z najlepszych zapowiedzi jaka mogła nas zaszczycić. Industrialna, loftowa stylistyka serii baterii MURO, wyróżniająca się m.in. pokrętłami nawiązującymi swoim designem do wyglądu zaworu hydraulicznego. Baterie będą dostępne w trzech wariantach wykończeniowych: czarnym, chromowanym oraz grafitowym.  Seria w naszej ofercie pojawi się już niebawem.