Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria MURO

W ślad za aktualnymi trendami w aranżacji kuchni.

przejdź do kolekcji

Seria Pretto

Seria Muro
wróć do listy

Aktualności

Rubio – elegancka armatura łazienkowa

Nowa seria łazienkowa Rubio to kwintesencja elegancji i połączenie najmodniejszych wnętrzarskich kolorów ostatnich miesięcy. Do sprzedaży trafiły podstawowe modele umywalkowe, wannowy, natryskowy i bidetowy oraz kolumna natryskowa. Dzięki temu za pomocą kolekcji Rubio z powodzeniem zaaranżujemy niemal każdą łazienkę.

Kontrastowe kompozycje złota w tradycyjnym, żółtym odcieniu z bielą oraz czernią to propozycja dla tych, którzy cenią sobie oryginalność. Baterie Rubio przyciągają uwagę również charakterystycznymi kształtami. Spłaszczone korpusy uzupełnione są delikatnymi skosami na wylewkach, które przypominają jubilerskie szlify. Dzięki temu modele są delikatne i stylowe. Niewątpliwą zaletą kolekcji jest to, że wszystkie baterie stojące mają niską klasę przepływu, co powoduje, że zużywają mało wody. Tym samym oszczędzamy, obniżając wysokości rachunków.

Na szczególną uwagę zasługuje kolumna prysznicowa, która została wyposażona w wylewkę o strumieniu kaskadowym. Dzięki temu model jest idealny do łazienek wyposażonych w wannę z parawanem, gdzie w zależności od potrzeb możemy wziąć długą relaksująca kąpiel lub szybki prysznic.