Seria MURO

W ślad za aktualnymi trendami w aranżacji kuchni.

przejdź do kolekcji

Seria Pretto

Seria Muro

Aktualności

Katalogi i cennik 2021

Już są! W zakładce - do pobrania - znajdziecie aktualne katalogi baterii łazienkowych, kuchennych oraz natrysków ze wszystkimi nowościami. Kompletna oferta Laveo wraz z obowiązującymi cenami dostępna w cenniku produktów sanitarnych na 2021.

czytaj więcej

Powiększamy serię Kvadrato

Zdecydowane, kanciaste kształty serii Kvadrato mają stałe grono wielbicieli. To właśnie z myślą o nich – po elementach podtynkowych - przygotowaliśmy kolejne propozycje z segmentu baterii łazienkowych, hydroterapii.

czytaj więcej

Czarne baterie termostatyczne Termico

Nowe czarne wykończenie jakie znajdziemy w serii Termico, to rozszerzenie klasycznego chromowanego wykończenia. Czarne matowe wykończenie na uzupełnienie łazienkowego wnętrza o praktyczną i funkcjonalną baterie w najmodniejszym wykończeniu. W…

czytaj więcej

Nowoczesna funkcjonalność

Nadszedł czas, aby w sposób przemyślany korzystać ze sprzętu kuchennego. Z pomocą przychodzi model kuchennej baterii Claro. To pierwsza pozycja w ofercie Laveo, w której bateria kuchenna umożliwia montaż filtra wody. W komplecie baterii są 3 wężyki…

czytaj więcej

Eleganckie oblicze syfonu zlewozmywakowego

Czy syfon może być ozdobą kuchni? Odpowiadamy: oczywiście, że tak. W ofercie Laveo pojawił się właśnie model wyposażony w estetyczne, gładkie osłony na sitko oraz przelew, przeznaczony do granitowych zlewozmywaków..

czytaj więcej