Kariera

Nasze drzwi są dla Ciebie otwarte. Dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu, poznaj nas bliżej i aplikuj do nas. 

Formularz aplikacji

Zespół tworzący markę Laveo od lat hołduje niezmiennym wartościom,

cieszy się przyjazną atmosferą i składa się z ludzi życzliwych oraz pełnych pasji. Dzięki temu od lat o naszej pracy możemy mówić, że jest to fascynująca przygoda. Jeśli chciałabyś/chciałbyś by traktowano Cię indywidualnie, lubisz rozwijać się i podejmować nowe wyzwania, dołącz do zespołu marki Laveo.

Pozwalamy rozwijać się w wybranym kierunku.

Mimo że nie jesteśmy już małym zespołem, dziś na rzecz marki Laveo pracuje ponad 80 pracowników, nadal cenimy indywidualność członków zespołu. Stawiamy też na awanse wewnętrzne, dlatego zawsze pierwszym wyborem jest rekrutacja w obrębie zespołu. Praca w zespole jest stabilna, tutaj pracuje się całymi latami.

Wierzymy, że to różnorodność i kreatywność członków naszego zespołu napędza markę Laveo

i pozwala rozwijać się szybciej. Jeśli jesteś przekonana/ przekonany, że podzielisz nasz entuzjazm, wyślij CV. Kolejnym etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna. Będziemy szanować Twój czas, prawdopodobnie wystarczy nam jedno spotkanie by poznać się i zdecydować o współpracy. Pamiętaj, że rozmowa kwalifikacyjna to dialog, dlatego zachęcamy by przygotować się i spisać pytania. Na wszystkie chętnie odpowiemy.

Jesteśmy przekonani, że w każdym drzemie inny potencjał.

Jeśli już wiesz jaki masz talent, aplikuj do jednego z naszych działów. Na sukces marki Laveo pracują następujące, mniejsze zespoły: Dział Doradców Handlowych, Dział KAM, Dział Marketingu, Dział Menadżerów Produktów, Dział Księgowości, Dział Zakupu, Dział Eksportu, Dział Kontroli Jakości, Serwis, Magazyn, Biuro Obsługi Klienta. Skorzystaj z formularza i zgłoś się do wybranego działu. Jeśli nie odkryłeś jeszcze swojej pasji, wyślij nam swoje CV, odezwiemy się, gdy będziemy szukać kogoś takiego jak Ty.

Cenimy to, że jesteś ambasadorem marki Laveo.

Dlatego chcemy byś znał nowości nie tylko z katalogów, ale i miał z nimi kontakt w codziennym życiu. W zawiązku z tym przy wyborze produktów marki Laveo do swojego domu będziesz mógł skorzystać ze zniżek pracowniczych. To pozwoli Ci spojrzeć na produkt oczami klienta, lepiej zrozumieć jego potrzeby i a marce pomoże kreować innowacyjne rozwiązania.

Wierzymy, że największą rolę w zespole odgrywają pojedyncze osoby,

dlatego poza wynagrodzeniem możesz liczyć na dodatkowe gratyfikacje w postaci premii. Chcemy byś miał spokojną głowę i nie martwił się o swoje zdrowie – obejmiemy Cię opieką medyczną Medicover. Będziemy szanować Twój czas wolny, który będziesz mógł wykorzystać między innymi na zajęcia sportowe w ramach karty Multisport. Widząc jak się doskonalisz, będziemy partycypować w kosztach szkoleń i kursów. Gdy Ty się rozwijasz, rozwija się cała marka.

Staż w Laveo

Jeśli jeszcze uczysz się, ale już chciałbyś wzbogacić swoje doświadczenie i CV, podejmując pracę sezonową, zgłoś się do wybranego działu na staż.

Jesteśmy przekonani, że będziesz chciał zostać z nami dłużej.

zgłoś się na staż

Zatrudnienie i kariera w Laveo

Złożenie aplikacji

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, nie zwlekaj. Wyślij do nas CV

Wstępna selekcja

Na tym etapie szczegółowo analizujemy wszystkie nadesłane CV

Kontakt z wybranymi kandydatami

Z wybranymi osobami przeprowadzimy rozmowę telefoniczną i zaprosimy do udziału w kolejnym etapie rekrutacji.

Rozmowa rekrutacyjna

Zostaniesz zaproszony na rozmowę. Poznasz przełożonego i zobaczysz siedzibę firmy.

Przedstawienie warunków współpracy

Podczas spotkania ustalimy szczegółowe warunki zatrudnienia.

Zatrudnienie

Zaczniesz rozwijać swoją karierę zawodową, pracując dla marki Laveo

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Zapytaj, lub od razu wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV

* pola wymagane