LAVEO

Nasze drzwi są dla Ciebie otwarte

Aplikuj do nas

Dlaczego warto dołączyć do zespołu Laveo?

Zespół tworzący markę Laveo od lat hołduje niezmiennym wartościom,

cieszy się przyjazną atmosferą i składa się z ludzi życzliwych oraz pełnych pasji. Dzięki temu od lat o naszej pracy możemy mówić, że jest to fascynująca przygoda. Jeśli chciałabyś/chciałbyś by traktowano Cię indywidualnie, lubisz rozwijać się i podejmować nowe wyzwania, dołącz do zespołu marki Laveo.

Pozwalamy rozwijać się w wybranym kierunku.

Mimo że nie jesteśmy już małym zespołem, dziś na rzecz marki Laveo pracuje ponad 80 pracowników, nadal cenimy indywidualność członków zespołu. Stawiamy też na awanse wewnętrzne, dlatego zawsze pierwszym wyborem jest rekrutacja w obrębie zespołu. Praca w zespole jest stabilna, tutaj pracuje się całymi latami.

Wierzymy, że to różnorodność i kreatywność członków naszego zespołu napędza markę Laveo

i pozwala rozwijać się szybciej. Jeśli jesteś przekonana/ przekonany, że podzielisz nasz entuzjazm, wyślij CV. Kolejnym etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna. Będziemy szanować Twój czas, prawdopodobnie wystarczy nam jedno spotkanie by poznać się i zdecydować o współpracy. Pamiętaj, że rozmowa kwalifikacyjna to dialog, dlatego zachęcamy by przygotować się i spisać pytania. Na wszystkie chętnie odpowiemy.

Jesteśmy przekonani, że w każdym drzemie inny potencjał.

Jeśli już wiesz jaki masz talent, aplikuj do jednego z naszych działów. Na sukces marki Laveo pracują następujące, mniejsze zespoły: Dział Doradców Handlowych, Dział KAM, Dział Marketingu, Dział Menadżerów Produktów, Dział Księgowości, Dział Zakupu, Dział Eksportu, Dział Kontroli Jakości, Serwis, Magazyn, Biuro Obsługi Klienta. Skorzystaj z formularza i zgłoś się do wybranego działu. Jeśli nie odkryłeś jeszcze swojej pasji, wyślij nam swoje CV, odezwiemy się, gdy będziemy szukać kogoś takiego jak Ty.

Cenimy to, że jesteś ambasadorem marki Laveo.

Dlatego chcemy byś znał nowości nie tylko z katalogów, ale i miał z nimi kontakt w codziennym życiu. W zawiązku z tym przy wyborze produktów marki Laveo do swojego domu będziesz mógł skorzystać ze zniżek pracowniczych. To pozwoli Ci spojrzeć na produkt oczami klienta, lepiej zrozumieć jego potrzeby i a marce pomoże kreować innowacyjne rozwiązania.

Wierzymy, że największą rolę w zespole odgrywają pojedyncze osoby,

dlatego poza wynagrodzeniem możesz liczyć na dodatkowe gratyfikacje w postaci premii. Chcemy byś miał spokojną głowę i nie martwił się o swoje zdrowie – obejmiemy Cię opieką medyczną Medicover. Będziemy szanować Twój czas wolny, który będziesz mógł wykorzystać między innymi na zajęcia sportowe w ramach karty Multisport. Widząc jak się doskonalisz, będziemy partycypować w kosztach szkoleń i kursów. Gdy Ty się rozwijasz, rozwija się cała marka.

Jeśli jeszcze uczysz się, ale już chciałbyś wzbogacić swoje doświadczenie i CV, podejmując pracę sezonową, zgłoś się do wybranego działu na staż. Jesteśmy przekonani, że będziesz chciał zostać z nami dłużej.

Poznaj naszą markę bliżej, czytając wypowiedzi wybranych członków zespołu marki Laveo:

Masz dodatkowe pytania?

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Zapytaj, lub od razu wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV

    Zobacz klauzulę RODO: TUTAJ

    Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kuchinox sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”