Blog

BonaFaro – znaczy w Esperanto – dobry uczynek.

Co znaczy dla Laveo BonaFaro?

Jesteśmy dumni, że po latach udało nam się postawić własny, nowoczesny park maszynowy w fabryce granitów w Buku koło Poznania.

Dla marki Laveo jest to krok milowy, który daje szanse na dalszy dynamiczny rozwój i nieograniczoną kreację wyrobów z granitu we współpracy z projektantami form użytkowych. Z tej okazji jako marka postanowiliśmy zorganizować wyjątkową akcję, która uświetni moment uruchomienia własnej produkcji.

Tak powstał pomysł na charytatywną akcję pod hasłem BonaFaro.

BonaFaro – znaczy w Esperanto – dobry uczynek.

Zachęcamy wszystkich, którzy stają przed wyborem zlewozmywaka do swojego domu do wzięcia pod uwagę produktów z akcji BonaFaro.
Marka Laveo przygotowała aż 200 zlewozmywaków granitowych (w miksie modeli), z których cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony dla dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych w ramach kampanii społecznej RODZINA JEST DLA DZIECI.
Do akcji zostały wybrane zlewozmywaki BonaFaro oraz Grenada, których projekty stworzyła Maria Kubiak. Każdy kupujący zlew, otrzyma certyfikat udziału w akcji BonaFaro jako potwierdzenie, że dochód ze sprzedaży zakupionego zlewu marka Laveo przekaże na opisany cel.

W akcji BonaFaro biorą udział wybrane punkty sprzedaży. Akcja rusza 1.12.2019 r.

Wszystkich zachęcamy do śledzenia samej akcji BonaFaro na www.laveo.pl/bonafaro  oraz kampanii RODZINA JEST DLA DZIECI na www.rodzinajestdladzieci.pl. Kampania Społeczna RODZINA JEST DLA DZIECI ma na celu przede wszystkim wspierać rodziny zastępcze w niełatwym procesie adopcyjnym i ułatwiać integrację członków rodziny.

Jako zespół Laveo jesteśmy związani z tą inicjatywą od kliku miesięcy, bo od czasu wsparcia latem akcji WorkCamp, organizowanej jako wolontariat studentów Politechniki Łódzkiej, którzy remontowali siedzibę przy Domu Dziecka (Łódź, ul. Małachowskiego), a w której to w trakcie prac budowlanych wykorzystano produkty marki Laveo.

„Mamy nadzieję, że tak szczytny cel akcji spotka się z dużym zainteresowaniem. Szczególnie, że czas uruchomienia nowej linii produkcyjnej w nowej fabryce oraz akcja BonaFaro zbiegają się ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, kiedy to w domach szykujemy się szczególnie intensywnie do świętowania z najbliższymi. Ten okres zawsze sprzyja refleksji, o którą na co dzień tak trudno w zabieganym świecie. Mamy nadzieję, że osoby poszukujące zlewozmywaków granitowych wezmą pod uwagę te z akcji BonaFaro. Urządzając swoje nowe kuchnie będą mogły otworzyć się na potrzeby dzieci z domu dziecka i rodzin zastępczych i wesprzeć je w okazywaniu serca swoim podopiecznym, którzy być może nigdy tego nie doświadczyli” -mówi Anna Kowalska odpowiedzialna za markę Laveo.

Kampania społeczna  RODZINA JEST DLA DZIECI została wsparta przez wiele znanych osób: https://www.rodzinajestdladzieci.pl/rodzina-jest-dla-dzieci/wspieraja-nas/. Jeśli masz wielkie serce tak jak my, a idea propagowana przez RODZINA JEST DLA DZIECI jest Ci bliska, dołącz do niej i zrób dobry uczynek, biorąc udział w akcji BonaFaro.

 

Więcej o esperanto i jego twórcy:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Esperanto
http://www.esperanto.net/info/index_pl.html