Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria MURO

W ślad za aktualnymi trendami w aranżacji kuchni.

przejdź do kolekcji

Seria Pretto

Seria Muro
wróć do listy

Aktualności

Ibiza i Monchichi nowości wśród zlewów granitowych

Do portfolio zlewozmywaków granitowych Laveo dołączyły dwa wyjątkowe modele jednokomorowe Ibiza oraz Monchichi.

Ibiza to pierwszy w ofercie marki zlewozmywak podwieszany. Ze względu na sposób montażu utrzymany jest w prostej, minimalistycznej i nowoczesnej formie. Pojemna komora, dzięki specjalnej kopercie na dnie, szybko i sprawnie odprowadza wodę do odpływu. Model podblatowy to idealny wybór do kuchni osób, dla których porządek jest szczególnie ważny. Brak wystających krawędzi na powierzchni mebli pozawala na stracie zanieczyszczeń i okruszków z całego blatu bezpośrednio do komory zlewozmywaka bez obaw, że będą gromadzić się w trudnodostępnych szczelinach. Nie ma obecnie na rynku modniejszego sposobu montażu zlewu niż podblatowy.

Największą zaletą Monchichi jest to, że nie ma fabrycznie wyciętych otworów pod baterię czy też korek. Dzięki temu sami możemy zdecydować jak ostatecznie będzie wyglądał nasz zlewozmywak. Monchichi daje nam możliwość wybicia dziur w jednym z trzech podfrezowanych miejsc i dostosowanie modelu do naszych indywidualnych potrzeb i upodobań stylistycznych. Miejsca na otwory zostały przygotowane taki sposób, aby każdy mógł samodzielnie, bez większego wysiłku je wybić w domowych warunkach.

Modele obu serii dostępne są w trzech rodzajach wykończeń: beżowym, szarym oraz czarnym. Zlewozmywaki Ibiza i Monchichi można odbrócić o 90 stopni, co zwiększa możliwości aranżacyjne i może w wyraźny sposób urozmaicić wystrój kuchni. Zlewozmywaki wyposażone są w oszczędzające miejsce w szafce syfony Space Saving oraz zamykające i otwierające odpływ wody korki klik-klak. Oba modele zostały zaprojektowane w Laveo i wyprodukowane w naszej fabryce wyrobów granitowych pod Poznaniem. To produkty w 100% polskie. Dzięki wyjątkowym właściwościom wytrzymałościowym granitu i szczegółowej kontroli jakości zostały objęte 10-letnim* okresem gwarancyjnym (*szczegóły w karcie gwarancyjnej).