Bresso

Seria MARMARA

nowoczesne zlewozmywaki stalowe

zobacz kolekcję

Seria PINAR

to eleganckie modele przeznaczone do nowocześnie urządzonych wnętrz

zobacz kolekcję

Seria MEGALO

nowa kolekcja autorskich zlewozmywaków granitowych

przejdź do kolekcji

Umywalka MOGAMI

Czarna perła w Twojej łazience

zobacz kolekcję

Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria BASSO

to bogata pod względem oferowanych wykończeń,
rozmiarów i sposobów montażu kolekcja odpływów liniowych

zobacz kolekcję

Seria PRETTO

Seria PRETTO
wróć do listy

Aktualności

Innowacyjne dwukomorowe zlewozmywaki Ross dla nowoczesnych kuchni

Zlewozmywaki Ross to najnowsza perełka wśród rozwiązań kuchennych, łącząca doskonałą funkcjonalność z niezrównaną estetyką i trwałością. Wykonane ze stali nierdzewnej 304, dwukomorowe zlewozmywaki Ross są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że są nie tylko praktyczne, ale także niezwykle trwałe.

Model Ross oferuje elastyczność montażu z trzema różnymi opcjami instalacji: podwieszany, wpuszczany oraz na równi z blatem. Zlewozmywaki Ross mogą być również montowane jako modele wpuszczane, co jest najprostszą metodą, polegającą na wycięciu otworu w blacie. Alternatywnie, montaż na równi z blatem zapewnia idealnie równą powierzchnię, co ułatwia utrzymanie czystości.

Oprócz eleganckiego wyglądu, zlewy Ross oferują liczne cechy użytkowe, które zwiększają komfort pracy w kuchni. Duże i wygłuszone komory minimalizują hałas podczas użytkowania, a głębokość 19,5 cm idealnie nadaje się do mycia dużych naczyń, takich jak garnki i patelnie. W zestawie znajduje się korek typu klik-klak w kolorze zlewu oraz syfon Space Saving, który zajmuje minimalną przestrzeń pod zlewem.

Zlewy Ross doskonale komponują się z nowoczesnymi i industrialnymi wnętrzami kuchennymi, dodając elegancji i funkcjonalności. Ich uniwersalny design sprawia, że idealnie pasują zarówno do przestronnych, minimalistycznych kuchni ze stali nierdzewnej i szkła, jak i do ciepłych, naturalnych wnętrz z drewnem i kamieniem. Dzięki zlewozmywakom Ross, każda kuchnia zyska nowoczesny i wyrafinowany wygląd.