Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria MURO

W ślad za aktualnymi trendami w aranżacji kuchni.

przejdź do kolekcji

Seria Pretto

Seria Muro
wróć do listy

Aktualności

Jak Ty zamontujesz swoją Marmarę?

Seria zlewozmywaków stalowych Marmara powiększyła się o dwa nowe modele, każdy dostępny w wykończeniu inox, grafitowym, złotym i miedzianym. Pełna kolekcja składa się z dwóch modeli z wyciętym fabrycznie otworem na baterię (do szafek 40 i 60 cm) oraz zlewu bez otworu również do szafki 60-ki.

Trudno wyobrazić sobie bardziej elegancki i nowoczesny zlewozmywak niż Marmara. Prosta, minimalistyczna forma, najwyższej jakości stal 304 i wyjątkowa kolorystyka sprawiają, że zlewy często goszczą w minimalistycznych, surowych i industrialnych kuchniach. 

Nie wszyscy jednak wiedzą, że każdy z modeli Marmara daje aż trzy możliwości montażu. Po pierwsze, to zlewy wpuszczane. Dodatkowo kołnierz o zaledwie kilkumilimetrowej grubości, po odpowiednim podfrezowaniu otworu, umożliwia montaż na równi z powierzchnią blatu. Trzecią możliwością jest montaż podwieszany, który wymaga zastosowania odpowiedniego, odpornego na wilgoć blatu (np. kamiennego). W przypadku modeli z otworem na baterię musimy pamiętać o tym, że aby zamontować je od spodu szafka musi być odpowiednio większa (odpowiednio o 5 i 10 cm).

 

Stalowe zlewy nie tylko prezentują się wyjątkowo efektownie, ale są praktyczne, wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Odpowiada za to specjalnie wyprofilowane dno komory z rowkami odprowadzającymi wodę do odpływu, mały promień narożników i powłoka ułatwiająca czyszczenie.

Zlewozmywaki Marmara sprzedawane są z korkiem manualnym dopasowanym kolorystycznie do wybranego wykończenia zlewu oraz syfonem.