Bresso

Seria MARMARA

nowoczesne zlewozmywaki stalowe

zobacz kolekcję

Seria PINAR

to eleganckie modele przeznaczone do nowocześnie urządzonych wnętrz

zobacz kolekcję

Seria MEGALO

nowa kolekcja autorskich zlewozmywaków granitowych

przejdź do kolekcji

Umywalka MOGAMI

Czarna perła w Twojej łazience

zobacz kolekcję

Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria BASSO

to bogata pod względem oferowanych wykończeń,
rozmiarów i sposobów montażu kolekcja odpływów liniowych

zobacz kolekcję

Seria PRETTO

Seria PRETTO
wróć do listy

Aktualności

Nowe miski wc, które „ZAWIRUJĄ” świat

Jari CycleON oraz Desna CycleON, to bez wątpienia najnowszy przełom w dziedzinie higieny i oszczędności wody w Twojej łazience. Te rewolucyjne, bezkołnierzowe wiszące miski WC, wyposażone w zaawansowany system spłukiwania CycleOn, są prawdziwym dziełem inżynierii i elegancji.

Opierając się na innowacyjnej technologii, wykorzystują potężny strumień wody, co zostało potwierdzone przez niezależne badania. Ten system nie tylko gwarantuje doskonałe czyszczenie wewnętrznej powierzchni miski toaletowej, ale także ogranicza zużycie cennej wody. Jari CycleON oraz Desna CycleON to synonimy wyjątkowej równowagi między higieną a zrównoważonym podejściem do środowiska.

Projektowanie miski nie ograniczało się jedynie do funkcji, lecz także do wygody użytkowania. W zestawie znajduje się deska toaletowa, wyposażona w trwałe zawiasy z mechanizmem wolnoopadającym oraz system szybkiego wypinania. To wszystko wykonane z wyjątkowo trwałego tworzywa sztucznego - Duroplastu.

Innowacyjny kształt miski, pozbawiony widocznych elementów montażowych po bokach, sprawia, że harmonijnie wkomponowuje się w każdą nowoczesną łazienkę, nadając jej elegancji i funkcjonalności.

Dzięki tym wyjątkowym cechom, nasze miski WC gwarantują nie tylko solidność, ale także trwałość przez wiele lat, stanowiąc niezaprzeczalnie nową jakość w Twojej łazience.

Aby dopełnić tę perfekcyjną całość, polecamy skorzystanie z naszego stelaża podtynkowego typu slim do zabudowy, pasującego idealnie do Jari CycleON oraz Desna CycleON. Stelaż ten, dedykowany do zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, zapewni stabilny montaż miski WC w wyznaczonym miejscu, nawet w narożniku. Co więcej, oferuje regulację spłukiwania oraz pracuje niemal bezszelestnie, zapewniając nie tylko funkcjonalność, ale także ciszę i spokój w Twojej łazience.