Bresso

Seria MARMARA

nowoczesne zlewozmywaki stalowe

zobacz kolekcję

Seria PINAR

to eleganckie modele przeznaczone do nowocześnie urządzonych wnętrz

zobacz kolekcję

Seria MEGALO

nowa kolekcja autorskich zlewozmywaków granitowych

przejdź do kolekcji

Umywalka MOGAMI

Czarna perła w Twojej łazience

zobacz kolekcję

Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria BASSO

to bogata pod względem oferowanych wykończeń,
rozmiarów i sposobów montażu kolekcja odpływów liniowych

zobacz kolekcję

Seria PRETTO

Seria PRETTO
wróć do listy

Aktualności

Nowe wykończenie: złoto szczotkowane w serii baterii i kolumn natryskowych Tores

Seria Tores to zbiór wyjątkowych baterii łazienkowych i kolumn natryskowych, które łączą innowacyjny design z funkcjonalnością. Jej najnowszą atrakcją jest wprowadzenie wykończenia w złoto szczotkowane, dostępnego obok eleganckiej czerni i klasycznego chromu.

Tores to seria, która przyciąga uwagę swoim subtelnie kwadratowym kształtem korpusów, nadając całej linii elegancji i nowoczesności. Nie tylko estetyka przyciąga uwagę - seria oferuje aż sześć modeli łazienkowych, w tym baterie wannowe, natryskowe, bidetowe oraz umywalkowe z praktycznym korkiem typu klik-klak. Każdy model spełnia różnorodne potrzeby użytkowników.

Zastosowanie w serii wykończenia w kolorze złota szczotkowanego, pozwala klientom dopasować baterie oraz kolumny Tores do swoich indywidualnych preferencji estetycznych i stylu łazienki. Tores to także przyjazna dla środowiska seria, wyposażona w innowacyjny aerator NEOPERL, który minimalizuje zużycie wody, co jest korzystne zarówno dla planety, jak i dla portfela użytkowników.

Seria Tores to kompleksowe rozwiązania, które pozwalają na stworzenie pełnej przestrzeni kąpielowej spełniającej najwyższe standardy. Tores to doskonały wybór nawet dla najbardziej wymagających wnętrz, gdzie estetyka, funkcjonalność i komfort idą w parze. Zobacz nową kolekcję Tores i nadaj swojej łazience niepowtarzalny charakter!