Seria MARMARA

nowoczesne zlewozmywaki stalowe

zobacz kolekcję

Seria PINAR

to eleganckie modele przeznaczone do nowocześnie urządzonych wnętrz

zobacz kolekcję

Seria MEGALO

nowa kolekcja autorskich zlewozmywaków granitowych

przejdź do kolekcji

Umywalka MOGAMI

Czarna perła w Twojej łazience

zobacz kolekcję

Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria BASSO

to bogata pod względem oferowanych wykończeń,
rozmiarów i sposobów montażu kolekcja odpływów liniowych

zobacz kolekcję

Seria PRETTO

Seria PRETTO
wróć do listy

Aktualności

Nowy wymiar zlewozmywaków granitowych Tau

Cieszące się dużą popularnością zlewozmywaki granitowe Tau zaprojektowano z myślą o tych, którzy doceniają ciekawe wzornictwo, ponadczasowe formy oraz przede wszystkim funkcjonalność.

Wychodząc naprzeciw współczesnym trendom, jako uzupełnienie serii Tau, zaprojektowaliśmy  nowe modele zlewozmywaków wpuszczanych w blat, zachowując dotychczasowy kształt, jednak rozszerzając je o nowe wymiary.

Wśród nich  znajdziemy zlewozmywaki granitowe dostosowane wielkością do każdego rodzaju kuchni. Cztery dodatkowe wielkości od 600 mm do 900 mm x 500 mm to propozycje dla ceniących sobie komfort pracy w kuchni, właśnie dzięki wymiarom, jak i głębokiej komorze, która ułatwi mycie większych gabarytowo naczyń.

Zlewozmywaki Tau dostępne są w trzech podstawowych wersjach kolorystycznych: beżowej, szarej oraz czarnej. W zestawie znajduje się syfon oszczędzający miejsce typu Space Saving, dzięki któremu możemy funkcjonalnie uporządkować przestrzeń w szafce, zyskując swobodny dostęp do koszy na śmieci czy środków czystości oraz w zlewie jest też w cenie korek manualny.

Materiał wykonania – granit, gwarantuje odporność m.in. na zarysowania, przebarwienia czy wysokie temperatury.

Zlewy Tau to autorski projekt Marii Kubiak z Laveo, które zostały wyprodukowane na naszej linii produkcyjnej w fabryce Kuchinox zlokalizowanej pod Poznaniem, co czyni go w 100% polską produkcją. 

Nowy wymiar – nowe Tau.