Bresso

Seria MARMARA

nowoczesne zlewozmywaki stalowe

zobacz kolekcję

Seria PINAR

to eleganckie modele przeznaczone do nowocześnie urządzonych wnętrz

zobacz kolekcję

Seria MEGALO

nowa kolekcja autorskich zlewozmywaków granitowych

przejdź do kolekcji

Umywalka MOGAMI

Czarna perła w Twojej łazience

zobacz kolekcję

Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria BASSO

to bogata pod względem oferowanych wykończeń,
rozmiarów i sposobów montażu kolekcja odpływów liniowych

zobacz kolekcję

Seria PRETTO

Seria PRETTO
wróć do listy

Aktualności

Odkryj najnowsze preparaty do kuchni i łazienki

Mamy przyjemność poinformować, że nasza oferta została wzbogacona o trzy innowacyjne preparaty, które w istotny sposób poprawią komfort utrzymania czystości w Państwa domu.

Preparat do konserwacji kabin natryskowych, luster i szyb skutecznie usuwa osady z mydła, kamienia i wody, pozostawiając powierzchnie lśniące i wolne od smug. Specjalna formuła tworzy warstwę ochronną, która zapobiega szybkiemu osadzaniu się brudu, co znacząco ułatwia kolejne mycia.

Preparat do mycia łazienki to idealne rozwiązanie do kompleksowego czyszczenia łazienki. Doskonale radzi sobie z usuwaniem kamienia, osadów z mydła i pleśni, pozostawiając łazienkę higienicznie czystą i świeżą. Delikatny, ale skuteczny skład jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni, w tym płytek, ceramiki i armatury.

Kolejną nowością jest Preparat do mycia kuchni, który z łatwością usuwa tłuszcz, przypalenia i inne trudne do usunięcia zabrudzenia. Bezpieczny dla wszystkich powierzchni kuchennych, takich jak blaty, kuchenki i piekarniki, pozostawia je czyste i lśniące, bez potrzeby intensywnego szorowania.

Nasze nowe preparaty zostały stworzone z myślą o Państwa wygodzie i komforcie. Dzięki nim utrzymanie czystości w domu będzie jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne. Wszystkie preparaty są już dostępne w naszej ofercie.

Zapraszamy do wypróbowania naszych nowości i przekonania się o ich wyjątkowej skuteczności. Inwestuj w jakość i wygodę – odkryj nasze innowacyjne produkty.