Bresso

Seria MARMARA

nowoczesne zlewozmywaki stalowe

zobacz kolekcję

Seria PINAR

to eleganckie modele przeznaczone do nowocześnie urządzonych wnętrz

zobacz kolekcję

Seria MEGALO

nowa kolekcja autorskich zlewozmywaków granitowych

przejdź do kolekcji

Umywalka MOGAMI

Czarna perła w Twojej łazience

zobacz kolekcję

Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria BASSO

to bogata pod względem oferowanych wykończeń,
rozmiarów i sposobów montażu kolekcja odpływów liniowych

zobacz kolekcję

Seria PRETTO

Seria PRETTO
wróć do listy

Aktualności

Spotkajmy się na ISH 2023

W połowie marca we Frankfurcie nad Menem odbywają się jedne z największych targów sanitarnych w Europie - ISH. To dla nas idealna okazja do zaprezentowania międzynarodowej społeczności możliwość produkcyjnych naszych fabryk wyrobów granitowych.

W dniach od 13 do 17 marca na naszym stoisku do dyspozycji odwiedzających będą Product Managerowie, Export Managerowie oraz Manager Projektu Produkcyjnego polskiej fabryki zlokalizowanej pod Poznaniem. Opowiemy o naszych produktach, porozmawiamy o obowiązujących i nadchodzących trendach wnętrzarskich. Dział Eksportu przedstawi możliwości nawiązania współpracy.

Głównie jednak chcemy skupić się na produktach z granitu, których jesteśmy producentem. W sekcji kuchennej będą to głównie zlewozmywaki w różnych wersjach, kształtach, rozmiarach i kolorach. Pokażemy także multifunkcyjne ociekacze. Do łazienek proponujemy umywalki oraz płaskie brodziki, które są ciekawą alternatywą dla odpływów liniowych. Wszystkie modele wykonane z granitu produkujemy we własnych fabrykach - polskiej oraz nowo otwartej na terenie Rumunii. Naszym Klientom towarzyszymy od początku - od pomysłu i projektu, poprzez produkcję, kontrolę jakości, po pakowanie i wysyłkę.


Jeśli wybieracie się na targi ISH, zapraszamy do nas: hala 4.2, stoisko nr H10