Bresso

Seria MARMARA

nowoczesne zlewozmywaki stalowe

zobacz kolekcję

Seria PINAR

to eleganckie modele przeznaczone do nowocześnie urządzonych wnętrz

zobacz kolekcję

Seria MEGALO

nowa kolekcja autorskich zlewozmywaków granitowych

przejdź do kolekcji

Umywalka MOGAMI

Czarna perła w Twojej łazience

zobacz kolekcję

Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria BASSO

to bogata pod względem oferowanych wykończeń,
rozmiarów i sposobów montażu kolekcja odpływów liniowych

zobacz kolekcję

Seria PRETTO

Seria PRETTO
wróć do listy

Aktualności

Aden – nowość wśród kompaktowych zlewozmywaków stalowych

Do cieszących się dużą popularnością wśród miłośników surowych wnętrz oraz nowoczesnych form aranżacji dołączyła seria eleganckich i kompaktowych zlewozmywaków Aden.

Ponadczasowe formy i nietuzinkowe wykończenia doskonale sprawdzą się w standardowych, blokowych kuchniach, w których każdy cm blatu roboczego jest bardzo cenny. Wyjątkowym atutem zlewozmywaków z serii Aden jest możliwość montażu jako modele wpuszczane, podwieszane czy na równi z blatem w zależności od potrzeb.

Aby podkreślić nowoczesny charakter kolekcji Aden zadbaliśmy o nietuzinkowe wykończenia. Do kuchni tradycyjnych i minimalistycznych idealne będą zlewy inox, które świetnie komponują się z armaturą chromową i sprzętem AGD w tym samym wykończeniu. We wnętrzu industrialnym sprawdzi się Aden w kolorze grafitowym, który doda kuchni elegancji i będzie pasować do najmodniejszych w ostatnich latach czarnych baterii.

Zlewozmywaki stalowe Aden z atestem PZH to idealne połączenie funkcjonalności z wyjątkowym wzornictwem. Głęboka na 19 cm, całkowicie wygłuszona komora ułatwia wykonywanie codziennych czynności i umożliwia komfortowe mycie naczyń szczególnie, jeśli dobierzemy do zlewu baterię z ruchomą wylewką tak, jak np. Nalda  lub inną z szerokiej oferty baterii zlewozmywakowych Laveo. Zlew stalowy Aden wykonano ze stali 304, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dodatkowo zlewozmywak wyposażono w korek klik klak dopasowany kolorystycznie do wykończenia komory oraz syfon Space Saving zaprojektowany tak, aby zajmować jak najmniej miejsca pod zlewem.

Zlewozmywaki Aden kompaktowy rozmiar – wielkie możliwości.