Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria MURO

W ślad za aktualnymi trendami w aranżacji kuchni.

przejdź do kolekcji

Seria Pretto

Seria Muro
wróć do listy

Aktualności

Zostań testerem odpływu Basso

Remontujecie łazienkę i macie w planach instalację odpływu liniowego? Świetnie się składa! Możecie otrzymać od nas jeden z naszych najnowszych modeli z serii Basso zupełnie za darmo. Przetestujcie nasz odpływ swojej łazience i pomóżcie nam pogłębić wiedzę na temat konsumenckich przyzwyczajeń i oczekiwań. Zgłoście się do nas, podając przewidywany termin remontu oraz wybrany model odpływu Basso.

Aby zostać testerem odwodnienia Basso trzeba wpisać komentarz pod postem z dnia 04.07.2022 r. na naszym profilu facebookowym i spełnić warunki regulaminu akcji, który znajdziecie tutaj.


Basso to wyjątkowe odpływy liniowe z odwracalnym rusztem, który daje możliwość odświeżenia wyglądu łazienki w kilka chwil. Wystarczy przełożyć ruszt do góry nogami i cieszyć się zupełnie nową aranżacją – w wersji pełnej, prezentującej wybrane wykończenie lub w wersji z wklejoną płytką.

Do dyspozycji macie dwa typy odpływów: podłogowy (wymagający 4-stronnego spadku) oraz przyścienny, który może mieć szerokość dokładnie taką jak wnęka prysznicowa. Każdy dostępny w aż pięciu wersjach kolorystycznych: inox, czarnej, czarne szkło oraz dwóch odcieniach złota (żółtego i różowego) oraz sześciu długościach od 50 do 100 cm.

Dodatkowo konstrukcja odpływów Basso pozawala na montaż w niskich stropach, zapewnia szybki przepływ wody, a nóżki poziomujące znacznie ułatwiają ich instalację. Stal nierdzewna 304, z jakiej są wykonane to materiał wyjątkowo trwały, odporny na korozję i higieniczny (można go czyścić bardziej inwazyjnymi detergentami).

 

Szczegółowe informację na temat odpływów Basso znajdziecie tutaj.