Bresso

Seria MARMARA

nowoczesne zlewozmywaki stalowe

zobacz kolekcję

Seria PINAR

to eleganckie modele przeznaczone do nowocześnie urządzonych wnętrz

zobacz kolekcję

Seria MEGALO

nowa kolekcja autorskich zlewozmywaków granitowych

przejdź do kolekcji

Umywalka MOGAMI

Czarna perła w Twojej łazience

zobacz kolekcję

Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria BASSO

to bogata pod względem oferowanych wykończeń,
rozmiarów i sposobów montażu kolekcja odpływów liniowych

zobacz kolekcję

Seria PRETTO

Seria PRETTO
wróć do listy

Aktualności

Kabiny prysznicowe Bresso

Przedstawiamy naszą najnowszą ofertę produktową - kabiny prysznicowe Bresso w wariantach półokrągłych i kwadratowych, dostępne w eleganckich wykończeniach chromu i czarnego. Oto szczegóły tego innowacyjnego i stylowego rozwiązania:

Kabiny Prysznicowe Bresso Półokrągłe i Kwadratowe: Nasze kabiny prysznicowe Bresso w wariantach półokrągłych i kwadratowych to znakomite połączenie funkcjonalności, estetyki i jakości. Stworzone z myślą o zapewnieniu wyjątkowego doświadczenia podczas codziennych rytuałów kąpielowych, te kabiny są idealnym uzupełnieniem każdej łazienki.

Wykończenia w Chromie i Czarnym: Dostępność dwóch wykończeń - chromu i czarnego - pozwala dostosować kabinę prysznicową do indywidualnego stylu każdego klienta. Wykończenie chromu nadaje wnętrzu łazienki jasny i nowoczesny wygląd, podczas gdy wykończenie czarne dodaje nuty elegancji i luksusu.

Różnorodność rozmiarów: Kabiny występują w rozmiarze 80 oraz 90 cm, dzięki czemu możesz dopasować produkt do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań przestrzennych.

Cechy Wyróżniające:

  • Design Doskonałości: Kabiny Bresso zostały zaprojektowane z dbałością o detale, dlatego elementy montażowe kabiny prysznicowej został zamaskowane,  by tworzyć minimalistyczny i przyciągający wygląd.
  • Funkcjonalność: Kabiny są wyposażone w regulowany profil ścienny, niwelujący krzywiznę ściany, dolne rolki pozwalające na wypięcie drzwi kabiny natomiast drzwi suwane wykończone są listwą magnetyczną.
  • Trwałość: Hartowane szkło o grubości 5 mm oraz konstrukcja kabiny prysznicowej opiera się na wysokiej jakości materiałach, zapewniając nie tylko estetykę, ale także trwałość na lata.
  • Łatwa Konserwacja: Wykończenia chromu i czarnego są odporne na plamy i zarysowania, co ułatwia utrzymanie kabiny w doskonałym stanie. 
  • Montaż Dostosowany: Prosta instrukcja montażu oraz różnorodność rozmiarów kabiny sprawiają, że dostosowanie ich do dostępnej przestrzeni w łazience jest łatwe.