Bresso

Seria MARMARA

nowoczesne zlewozmywaki stalowe

zobacz kolekcję

Seria PINAR

to eleganckie modele przeznaczone do nowocześnie urządzonych wnętrz

zobacz kolekcję

Seria MEGALO

nowa kolekcja autorskich zlewozmywaków granitowych

przejdź do kolekcji

Umywalka MOGAMI

Czarna perła w Twojej łazience

zobacz kolekcję

Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria BASSO

to bogata pod względem oferowanych wykończeń,
rozmiarów i sposobów montażu kolekcja odpływów liniowych

zobacz kolekcję

Seria PRETTO

Seria PRETTO
wróć do listy

Aktualności

Nowe modele umywalek ceramicznych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uzupełniliśmy serię umywalek Desna i Mogami o nowe wykończenia w jednym z modniejszych kolorów – czarnym macie. W tym kolorze oraz w kolorze głębokiej bieli zaprojektowaliśmy również nową serię umywalek nablatowych Kvadrato. Ich wyraźne kształty w prostokątnym wydaniu doskonale wpiszą się w charakter nowoczesnych przestrzeni kąpielowych, nadając im wyjątkowej elegancji.

Zróżnicowana forma umywalek nablatowych idealnie komponować się może z wyższymi szafkami, jak i konsolami łazienkowymi w zależności od aranżacji pomieszczenia. Poszukiwacze bardziej nowoczesnych rozwiązań na pewno znajdą coś dla siebie, a tworząc zestaw z korkami klik klak, armaturą oraz ozdobnymi syfonami butelkowymi w różnych wykończeniach skomponować można zestaw nietuzinkowy, a przede wszystkim niezwykle funkcjonalny. Wybrane modele zyskują na funkcjonalności również dzięki większym wymiarom komory, która pozwoli na swobodne wykonywanie codziennych czynności, szczególnie jeśli z łazienki korzystają na raz dwie osoby.

Ponadczasowa kolekcja umywalek nablatowych w najmodniejszych kolorach bieli oraz głębokiej matowej czerni to propozycja dla tych, którzy podążając za nowymi trendami chcą stworzyć łazienkę nowoczesną i funkcjonalną, a bawiąc się kolorami wyjątkową np. glamour czy loftową.