Aktualności

Preparat do czyszczenia i pielęgnacji baterii łazienkowych i kuchennych – kolorowych

Coraz bogatsza oferta dostępnej na rynku kolorowej armatury pozwala na urozmaicenie pomieszczenia jak i podkreślenie wnętrza tym drobnym dodatkiem. Podpowiadamy jak uchronić się przed zabrudzeniami oraz jak dbać o kolorową armaturę. Pojawiające się zacieki to połączenie wody, mydła, żeli i innych kosmetyków. Do oczyszczenia nie pozostaje jedynie osad z kamienia. Co więcej  powierzchnie czyszczone w łazience (kabina prysznicowa, wanna, umywalka, baterie) wymagają bezpiecznego preparatu by w sposób łatwy wyczyścić, a zarazem nie zniszczyć struktury. Polecamy do tego Preparat do czyszczenia i pielęgnacji baterii łazienkowych i kuchennych – kolorowych.

Produkt nie wymaga dodatkowego szorowania. Doskonale rozpuszcza brud, tworząc powierzchnię hydrofobową i błyszczącą. To skuteczny środek do mycia i czyszczenia powierzchni. Kompozycja środków powierzchniowo czynnych, tworzących intensywną pianę, która ma wystarczająco długi kontakt z powierzchnią, aby ją wyczyścić nawet z intensywnych zabrudzeń, nie wpływając na zmianę barwy mytych elementów. Preparat zawiera akrylany, które spowalniają procesy starzenia, niwelując minimalne zarysowania, tworząc na mytym elemencie film zabezpieczający, spowalniający nanoszenie się brudu. Środek nadaje mu również lekki połysk, który ożywia barwne elementy.
Zawiera nanocząsteczki srebra, które pozwalają na spowolnienie procesów brudzenia (ogranicza ponowne powstawanie drobnoustrojów). Nanocząsteczki srebra ograniczają rozlewanie się wody na całej powierzchni elementu, nie powodując zacieków wodnych na powierzchni. Delikatny preparat, bezpieczny dla czyszczonej powierzchni usuwa nalot i zabezpiecza przed ponownym jego osadzaniem. Preparat usuwa naloty mydlane i osad z kamienia, a w łazience pozostawia przyjemny zapach.

Warto pamiętać, że przetarcie armatury do sucha po każdym użyciu ochroni ją przed pokrywaniem się osadem. Choć wydaje się to kłopotliwe, szybko wejdzie w nawyk. Dzięki temu baterie zawsze będą się prezentowały jak nowe.