Najczęściej zadawane pytania

Co to jest system antykamień w słuchawkach i deszczowniach, i jak działa?

Antykamień to system sprzyjający utrzymaniu w czystości dysz słuchawki prysznicowej lub deszczowni górnej i zapewnienie im należytej drożności. Zazwyczaj stanowi go system gumowych tulejek, które poprzez mocne potarcie palcem automatycznie odkamieniają dysze. Bardziej zaawansowany technologicznie system anty-kamień (w produktach Laveo nazywany easy-clean) występuje np. w kolumnie prysznicowej Cers i ogranicza się do wykonania jednego ruchu w celu pozbycia się zalegającego kamienia wapiennego – naciśnięciu odpowiedniego przycisku w deszczowni lub przekręcenia tarczy słuchawki w celu samooczyszczenia produktu, poprzez wysunięcie mikroigieł.

Co to jest system anty-skręt w wężach natryskowych?

System anty-skręt w wężach natryskowych zapobiega skręcaniu się węża podczas czynności higienicznych. Wąż w niego zaopatrzony ma albo podwójny oplot albo wykonany jest z tworzywa, które wykazuje odporność na skręcanie, np. PVC.

Czy istnieje możliwość narożnego montażu panelu natryskowego?

Tak, każdy panel ma możliwość montażu narożnego pod warunkiem dokupienia do niego (jeśli nie znajduje się w komplecie) specjalnego uchwytu do montażu narożnego.

Czy wszystkie górne deszczownie mają taki sam gwint i mogę dokupić dowolną do swojej kolumny Laveo?

Tak. Deszczownie większości producentów maja standardowe mocowanie na gwint ½”.

Z iloma dyszami do hydromasażu najlepiej kupić panel?

W przypadku paneli prysznicowych nie sprawdza się powiedzenie „im więcej, tym lepiej”, bo zbyt duża ilość dysz, przy niestabilnym ciśnieniu wody może powodować, że niektóre z nich nie będą spełniać swojej funkcji. Dlatego najlepiej inwestować w panele posiadające 3-6 elementów hydromasujących.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zapytaj, lub od razu wypełnij formularz:

* pola wymagane